Informacje ogólne

Zawody we wrotkarstwie szybkim dla dzieci i młodzieży.

W ramach XII  Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy , po raz kolejny organizatorzy, oraz Polski Związek Sportów Wrotkarskich,   przygotowali zawody dla najmłodszych i tych trochę starszych.

W dniu 27.08.2022. o  godz. 10.00 zapraszamy na:

– zawody rekreacyjne dla dzieci i młodzieży,

– zawody klubowe  we wrotkarstwie szybkim dla dzieci i młodzieży.

Krótkie, szybkie konkurencje  zależne od kategorii wiekowych oraz  ilości uczestników, rozgrywane na torze wrotkarskim na terenie parkingu  P4 stadionu Polsat Arena Gdańsk ( parking od ul. Żaglowej)na dystansach: 750 m, 500 m, 250m oraz 125 m.

Do kategorii wyczynowej zaliczani będą zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych oraz startujący na rolkach wyczynowych (krótki but).  W kategorii rekreacyjnej  nie może startować zawodnik zrzeszony w klubie sportowym. Sędzia Główny zastrzega sobie prawo do przeniesienia zawodnika do innej kategorii (wyczyn/rekreacja).

Rejestracjahttps://b4sportonline.pl/Rolki_Gdansk/

Rejestracja elektroniczna aktywna do dnia 20.08.2022 do godz. 23:59

Uwaga! Rejestrację do zawodów  dziecięcych zamykamy na 30 min. przed startem.

Obowiązuje limit zgłoszeń – 80 dzieci.

Wpisowe: 30 zł

płatne przez system Blue media poprzez link przesłany na adres mailowy otrzymany jako potwierdzenie dokonania rejestracji elektronicznej.

Regulamin dostępny w sekcji „Zawody dla dzieci” podtemat ” Regulamin”.

Każde dziecko startuje za zgodą swego Rodzica lub Opiekuna. W Biurze Zawodów  dostępny będzie formularz oświadczenia dot. zgody na udział w zawodach.

Dodatkowo formularz dostępny tutaj:  Oświadczenie Rodzica/Opiekuna 

Okolicznościowy T-shirt 

Istnieje możliwość  zakupu okolicznościowego  T-shirtu w cenie 80,00 zł.

W celu zamówienia  T-shirtu wystarczy oznaczyć opcję w formularzu rejestracyjnym i dokonać płatności on-line wraz z opłatą wpisowego. Możliwość zamówienia koszulki tylko do dnia 10.08.22.

Koszulka wykonana jest z szybkoschnącego i termoaktywnego materiału sportowego ALL-ACTIVE, który zapewnia komfort na treningu.

Oddychający materiał ALL-ACTIVE™

Uniwersalny materiał sportowy produkowany w Polsce i wykonany w 100% z poliestru. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien oddycha i dobrze odprowadza wilgoć z ciała. Gramatura 135 g/m2 sprawia, że materiał jest solidny i wytrzymały na otarcia, ale z tego powodu również nieco grubszy. Materiał dobrze sprawdza się nie tylko podczas aktywności sportowej ale również do klasycznego noszenia na co dzień.

Oddychalność:  70%  Lekkość:  50%  Wytrzymałość: 90%

Tabela rozmiarów

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą. Wymiary mogą różnić  się o +/- 1 cm.

 

Informacje organizacyjne

Przed startem o godz. 9.00 – zapraszamy na 30 min   profesjonalną rozgrzewkę dla dzieci startujących w zawodach, którą  poprowadzą Instruktorzy szkółki wrotkarskiej Roll4All .

 

Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal za udział w zawodach.

M-ca I – III w poszczeg. kat. wiekowych  nagradzane dyplomami oraz upominkami od  Sponsorów i Partnerów.