Nauka jazdy – Instruktorzy

Prawidłowa nauka jazdy na rolkach pozwoli się cieszyć tą formą aktywności bez bólu, zadrapań i  siniaków. Jazda na rolkach dla osoby, która jeszcze tego nie próbowała wydaje się nieskomplikowana. Najczęściej jednak okazuje się, że pierwsze próby nie idą wcale tak łatwo, jak można byłoby się tego spodziewać. Jeżeli umiesz  jeździć na łyżwach  szybko opanujesz jazdę na rolkach. Jeżeli jednak stawiasz swoje pierwsze kroki na rolkach – skorzystać z pomocy Instruktora, po to, aby  od początku nauczyć się prawidłowej techniki jazdy, wyeliminować błędy czy też skorzystać z pomocy przy doborze  i zakupie  odpowiedniego dla Ciebie sprzętu.

Polecamy szkółkę wrotkarska Roll4All – Partnera Maratonu Sierpniowego oraz Instruktorów nauki jazdy na rolkach.

 

Przemysław Kępiński – tel. 500 073 261 e-mail: roll4all@roll4all.pl

Wykwalifikowany instruktor sportu i rekreacji o specjalności sporty wrotkarskie z uprawnieniami PZSW. Jeździ na rolkach od około 16 lat, jego specjalnością jest agressive inline skating. Wszystko co robi lub robił w życiu cały czas kręci się wokół rolek.

 

Paulina Cwynar – tel.  500 073 261 e-mail: roll4all@roll4all.pl

Instruktorka rekreacji ruchowej z uprawnieniami TKKF. Zakochana się w jeździe na rolkach od dobrych  kilka lat. Prowadzi naukę jazdy oraz  zajęcia  z dziećmi od podstaw.

Możesz skorzystać także z grupowych zajęć na rolkach.

Kalendarz zajęć dostępny tutaj: http://www.iloverolki.pl/kalendarz/trojmiasto