Aktualności

Okolicznościowy T-shirt XII Maratonu Sierpniowego

Z dumą prezentujemy Wam okolicznościowy T-shirt tegorocznego Maratonu Sierpniowego!

W 2022 roku wspieramy to, co polskie, dlatego  wykonawcą tegorocznego T-shirtu jest polska manufaktura rodem z Krakowa – firma  Power Canvas http://www.powercanvas.pl

Wszystkie produkty tej firmy szyte są w Polsce w sercu Krakowa. Materiały produkowane są w polskiej dziewiarni w Łodzi i  posiadają wymagane atesty do kontaktu ze skórą w czasie aktywności.

Tegoroczna koszulka maratonu to oddychający materiał ALL-ACTIVE™. Szybkoschnący i termoaktywny materiał sportowy, zapewniający komfort na treningu i w czasie zawodów. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien oddycha i dobrze odprowadza wilgoć z ciała. Gramatura 135 g/m2 sprawia, że materiał jest solidny i wytrzymały na otarcia.

Koszulka jest łatwa w praniu i suszeniu. Dzięki metodzie nadruku, którą stosuje Power Canvas nadruk jest zupełnie niewyczuwalny w dotyku. Dodatkowo, by zadbać o wygodę i uniknąć otarć skóry, stosowane są płaskie szwy i wgrzewane  specjalne metki po wewnętrznej stronie materiału.

KRÓJ DAMSKI – ładnie taliowany, dobrze podkreślający sylwetkę.

KRÓJ MĘSKI – bardzo lekko taliowany, niemal prosty. Lekko wydłużone rękawki.

Koszulki  są dostępne także w rozmiarach dziecięcych!!!

Warto wspierać to, co polskie i to co dobre. Zamówienia na koszulki dokonujecie przez formularz rejestracyjny zaznaczając ilość oraz odpowiedni rozmiar. Odbiór koszulki w Biurze zawodów na MTG Amber Expo w dnu 27.08.2022.

Cena tegorocznej sportowej koszulki 80 zł  

UWAGA!!! Zamówienia na T-shirty przyjmujemy tylko przez formularz rejestracyjny w terminie do 10.08.2022.

Link do formularza rejestracyjnego: https://b4sportonline.pl/Rolki_Gdansk/

TABELA ROZMIARÓW

Wymiary podane w tabeli poniżej są mierzone na płasko. Aby upewnić się, że zamówisz dobry rozmiar warto wyciągnąć z szafy odpowiednik zamawianego produktu, zmierzyć na płasko wszystkie wymiary i porównać z tabelą. Wymiary mogą różnić się o +/- 1 cm.