Aktualności

Powrót z Pasją: Startujemy Znowu po Przerwie!

Wracamy z jeszcze większym zapałem po przerwie! Po chwilach oczekiwania i tęsknoty, jesteśmy z powrotem z pełnym entuzjazmem i gotowi do działania. Z niecierpliwością czekaliśmy na ten moment, by ponownie spotkać się na torze, aby razem przeżywać pasję do sportu. Teraz, w pełni przygotowani, ruszamy z kolejną edycją Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy!

Tegoroczne zawody obiecują być jeszcze bardziej ekscytujące i emocjonujące. Czekają nas niezapomniane chwile rywalizacji, wspólnego ducha sportu oraz radości z aktywności fizycznej. Nasza społeczność sportowa znów spotyka się, by celebrować pasję, przyjaźń i determinację.

Dziękujemy wszystkim, którzy czekali cierpliwie i wspierali nas w naszych wysiłkach. To dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję promowania zdrowego stylu życia i inspiracji poprzez sport. Wierzymy, że razem uczynimy tę edycję niezapomnianą!

Czas ruszyć na start! Niech tegoroczny Maraton Sierpniowy stanie się kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia naszych sportowych marzeń. Wszystkim uczestnikom życzymy udanych zawodów, niezapomnianych przeżyć i wielu emocji!

Wyruszajmy razem w kolejną sportową przygodę!