Zgłoszenia

Z wielkim smutkiem informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Maratonu Sierpniowego. Powodem są ograniczenia, związane z przygotowaniami do Mistrzostwa Europy Młodych Profesjonalistów EUROSKILLS 2023 , które odbywają się na terenach MTG Amber Expo i stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk oraz na terenach przyległych.Ze względu na wyłączenie części ulic przyległych do w/w obiektów, nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wyścigu na wyznaczonej trasie. Podjęliśmy próby wyznaczenia nowej trasy zawodów, jednak nie gwarantuje ona bezpiecznego przeprowadzenia naszej imprezy. A Wasze bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem.

Decyzja ta nie przyszła nam łatwo, ale ostatecznie nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko odwołać Maraton 2023. Decyzja jest nieodwołalna. Jej efektem jest zamknięcie, z dniem dzisiejszym tj. 28.06.2023 roku, rejestracji do tegorocznej edycji MS.
Wszystkim zarejestrowanym zawodnikom prześlemy odrębnego maila w powyższym temacie, a opłacone wpisowe zwrócimy na podane numery kont.

Przyjaciół Maratonu Sierpniowego, Sponsorów i Partnerów biznesowych oraz wszystkich sympatyków naszej imprezy chcemy przy tej okazji serdecznie przeprosić za rozbudzone nadzieje na odrodzenie się Maratonu, których nie jesteśmy w stanie zaspokoić.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i z przykrością żegnamy się na rok 2023.

Organizatorzy
Maratonu Sierpniowego